Penzion Stella. Solné 1010, 763 26 Luhačovice, tel.: +420 577 132 339, mobil: +420 605 550 574MoravaBritainPolskoRussiaGermanyHungariaEspana

Tipy

Sport


-V letních měsících můžete
využít například venkovní koupaliště, aquapark, minigolf  

a tenisové kurty, které se nacházejí v blízkosti penzionu.Využívána je také řada cyklotras, turistických stezek a jezdecký areál.

- V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro rekreační běhy na lyžích. Zahrát si můžete squash, kuželky, ping-pong, šipky nebo zajít na aerobic.

Tipy na výlety


       at
Plovárna Luhačovice100 m
ZOO Lešná 20 km
Areál ZOO se nachází v krásném historickém parku. 
ZOO Zlín je moderní biopark s prostornými expozicemi zvířat, které co nejvěrněji napodobují původní domovinu zvířat. Originalitou je rozčlenění areálu podle jednotlivých kontinetů. Prostředí areálu doplňují četná jezírka, vodotrysky a rybníčky. Romantické prostředí areálu umocňuje i zámek Lešná.

   Zlín (Obuvnické muzeum)
   20 km

Tip02    50 km

   Komplex zahrad a zámku patří od roku 1995 mezi Národní kulturní   památky České republiky a od roku 1998 patří mezi památky    UNESCO.
Batuv kanal
Otrokovice (Baťův kanál) 25 km
Baťův kanál – historická vodní cesta na řece Moravě, kterou je dnes možno proplout na vypůjčených či vlastních plavidlech všeho druhu
směr: Vsetín


Rozhledna
12 km  
Rohledna stojí na kopci Doubra mezi Vizovicemi
a Loučkou v nadmořské výšce 672m. Stožár je
vysoký 55m a do výšky 33m nad základnou je zpřístupněna po točitém schodišti vyhlídková plošina.
Na rozhlednu si můžete vyjet i autem, které se může nechat na odstavném parkovišti.Vizovice (zámek, R. Jelínek) 18 km

Slavičín (Pivečkův Lesopark) 12 km
Skanzen
Rožnov pod Radhoštěm (skanzen) 70 km
Radhost
Radhošť 70 km


Velké Karlovice 60 km
Velké Karlovice se nacházejí v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přirodními krásami. Obec byla založena v roce 1714, z této doby se zachovalo několik stavebně kulturních památek, jimž vévodí karlovský kostel z roku 1754, postavený ve stylu pozdního baroka, fojtství
a kupecký dům, který slouží jako Karlovské muzeum. Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku a turistiku.
směr: Uherské Hradiště
Vlčnov (jízda králů, vinné sklepy) 18 km
Vlčnov je malebná slovácká obec 5 km od Uherského Brodu s typickým vesnickým uspořádáním.
V republice a v poslední době i mimo hranice státu je známá vlčnovská Jízda králů, která se každoročně koná poslední neděli v květnu.


Uherský Brod (Muzeum J.A.Komenského) 13 km
Muzeum Jana Ámose Komenského, Sloupový sál Uherský Brod, Hradní nám. 36, drobnější barokní architektura náležející do skupiny pozoruhodných Martinelliho staveb. Na místě gotického hradu měl původně vzniknout velkorysý barokní zámecký komplex. Od 90. let 17. stol. do r. 1705 byl však vybudován pouze fragment - trojlodní sloupový sál zaklenutý barokními křížovými klenbami.

Uherský Brod (Aquapark) 13 km

Buchlovice (zámek) 40 km
Zámek v Buchlovicích vznikl na přelomu 17. a 18. století. Říká se, že jej nechal postavit Dětřich z Petřvaldu pro svou italskou manželku Eleonoru, která byla zvyklá na teplo jihu, a proto se nemohla přizpůsobit chladným místnostem na hradě Buchlov. Zámek se architekturou přibližuje barokním italským vilám a stavitelem byl asi Carol Fontana. Hlavní dolní zámek a horní hospodářské stavení zvané Flóra.

Buchlov (hrad) 45 km
Hrad Buchlov zaujímá exponovanou polohu na vysokém, zdaleka viditelném kopci na okraji Chřibských vrchů. Jádro vnitřního hradu je starší než první písemná zpráva
o Buchlovu z roku 1300.
Velehrad 38 km
V obci ležící v údolí potoka Salašky mezi odlesněnými výběžky Chřibů asi 7 km severozápadně od Uherského Hradiště. V obci, která patří k nejvýznamnějším poutním místům na Moravě a v Čechách. Význam Velehradu
v našich národních dějinách podtrhla i návštěva papeže Jana Pavla II. v dubnu 1990.
 
směr: BřeclavStrážnice (zámek) 50 km
Na místě zámku stála původně pevnost jako opěrný bod, stráž na moravsko-uherské hranici. Odtud vzniklo
i pojmenování pozdějšího města Strážnice. Dnes je zámek sídlem Národního ústavu lidové kultury; pro veřejnost je zpřístupněna cenná historická knihovna obsahující 13.000 svazků knih, dále si návštěvník může prohlédnout expozici "Nástroje lidové hudby v České republice", jedinou svého druhu ve střední Evropě a každoročně se obměňující výstavy v zámecké galerii.

Lednicko-Valtický areál 50 km


 

Formulář pro Vaše dotazy a předběžné objednávky >