Penzion Stella. Solné 1010, 763 26 Luhačovice, tel.: +420 577 132 339, mobil: +420 605 550 574MoravaBritainPolskoRussiaGermanyHungariaEspana


Vítejte na stránkách Penzionu Stella


Zastavte se na okamžik a nechte na sebe působit neobyčejnou atmosféru
kouz
elného místa na úpatí Bílých Karpat v údolí říčky Šťavnice.

Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně s více než třistaletou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, cukrovky a pohybového aparátu. Proslulé jsou bohatými přírodními léčivými prameny, krásnou přírodou a unikátní architekturou lázeňských domů. Lázeňské služby doplněné bohatou kulturní nabídkou se poskytují celoročně. Ideálním zpestřením pobytu v Luhačovicích může být i turistika. Lesy a malebné okolí poskytují možnost pro krátké procházky i náročnější túry po udržovaných a dobře značených turistických stezkách.
O nás...
Penzion Stella leží v bezprostřední blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Nedaleko se nachází krytý bazén a jeden z nejznámějších luhačovických pramenů Aloiska. Penzion nabízí vysoký standard ubytování a nabízí též možnost zajiště relaxačních i lázeňských procedur. Penzion Stella je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a zázemí tu najde i váš pes, kočka či jiný domácí mazlíček. Celková kapacita pro ubytování je 22 pokojů ( 42 lůžek ), z toho 6 pokojů je bezbariérových.

Nabízíme:

- ubytování ve standardních i bezbariérových pokojích
- garáže
- konferenční místnost
- možnost ubytování s domácím mazlíčkem - pouze po domluvě

- zapůjčení dětské postýlky
- zapůjčení jízdních kol
- masáže ( klasické, lávové kameny ... )
- víceúčelová společenská místnost
- ping - pong, šipky
- zdarma přístup k PC s internetem

- Wi-Fi zóna


Formulář pro Vaše dotazy a předběžné objednávky >
 
Locations of visitors to this pageTOPlist

PenzionStella.Luhacovice.cz © All Rights Reserved

Made by Paťák&Jikra

CSS Template by Ramblingsoul